Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Чернявка
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
21 Вересня 2018 р

Вони відстоюють честь школи

2017 / 2018 н.р.

Гайлунь Ольга, 11 клас - ІІІ місце, районний етап олімпіади з історії (вч. Кошенко Д.В.)

Підлипній Ярослав, 8 клас - ІІІ місце, районний етап олімпіади з історії (вч. Кошенко Д.В.)

Курячий Євгеній, 11 клас - І місце, районний етап олімпіади з інформаційних технологій (вч. Кошенко Д.В.)

Серединська Ірина, 10 клас - ІІ місце, айонний етап олімпіади з інформаційних технологій (вч. Кошенко Д.В.)

Церик Валентина, 9 клас - І місце, районний етап олімпіади з інформаційних технологій (вч. Кошенко Д.В.)

Підлипній Ярослав, 8 клас - ІІ місце, районий етап олімпіади з інфомаційних технологій (вч. Кошенко Д.В.)

Гайлунь Ольга, 11 клас - ІІ місце, районний етап олімпіади з англійської мови (вч. Карпенко В.О.)

Серединська Ірина, 10 клас -  ІІІ місце, районний етап олімпіади з англійської мови (вч. Карпенко В.О.)

Михальська Сніжана, 11 клас - І місце, районний етап олімпіади з географії (вч. Шкляр І.М.)

Михальська Сніжана, 11 клас - ІІІ місце, районний етап олімпіади з правознавства (вч. Кошенко Д.В.)

Гайлунь Ольга, 11 клас - ІІІ місце, районний етап олімпіади з правознавства (вч. Кошенко Д.В.)

Вітенко Вікторія, 11 клас - ІІІ місце, районний етап олімпіади з економіки (вч. Шкляр І.М.)

Серединська Ірина, 10 клас - ІІІ місце, районний етап олімпіади з фізики (вч. Габрук Л.М.)

Гайлунь Ольга, 11 клас - І місце, районний етап олімпіади з російської мови (вч. Речіцька В.П.)

Кулеша Ольга, 10 клас - ІІ місце, районний етап олімпіади з російської мови (вч. Бездітна Т.Л.)

Босенко Ольга, 5 клас - ІІІ місце, районний етап конкурсу ім. Т.Шевченка (вч. Яріш А.М.)

Босенко Ольга, 5 клас - ІІ місце, районний конкурс на кращий художній твір "Не жартуй з вогнем"

2016/2017 н.р.

Яцюк Марина, 11 клас - ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з правозавства (вч. Кошенко Д.В.)

Гайлунь Ольга, 10 клас - ІІІ місце, районний етап олімпіади з російської мови (вч. Речіцька В.П.)

Яцюк Марина, 11 клас - ІІ місце, районний етап олімпіади з історії (вч. Кошенко Д.В.)

Михальська Сніжана, 10 клас - ІІІ місце, районний етап олімпіади з історії (вч. Кошенко Д.В.)

Курячий Євгеній, 10 клас - ІІІ місце, районний етап олімпіади з інформаційних технологій (вч. Кошенко Д.В.)

Савчук Ярослава, 11 клас - ІІ місце, районний етап конкурсу ім. Шевченка (вч. Яріш А.М.)

Михальська Сніжана, 10 клас - ІІІ місце, районний етап олімпіади з української мови (вч. Левенко Т.В.)

Яцюк Марина, 11 клас - ІІ місце, районний етап олімпіади з правознавства (вч. Кошенко Д.В.)

Яцюк Марина, 11 клас - ІІІ місце, районний етап олімпіади з географії (вч. Шкляр І.М.)

Босенко Ольга, 4 клас - ІІІ місце, районний етап конкурсу ім. П.Яцика (вч. Демчик З.М.)

2015 / 2016 н.рік

Михальська Сніжана 9 клас - ІІ місце, обласний етап олімпіади з правознавства (вч. Кошенко Д.В.)

Кулеша Ольга, 8 клас - ІІ місце, районний етап олімпіади з англійської мови (вч. Карпенко В.О.)

Михальська Сніжана, 9 клас - ІІІ місце, районний етап олімпіади з географії (вч. Шкляр І.М.)

Онищук Сніжана, 11 клас - ІІ місце, районний етап олімпіади з правознавства. Учасниця обласного етапу (вч. Кошенко Д.В.)

Яцюк Марина, 10 клас - І місце, районний етап олімпіади з правознавства (вч. Кошенко Д.В.)

Вітенко Вікторія, 9 клас - ІІ місце, районний етап олімпіади з правознавства (вч. Кошенко Д.В.)

Михальська Сніжана, 9 клас - ІІІ місце, районний етап олімпіади з української мови (вч. Левенко Т.В.)

Яцюк Марина, 10 клас - ІІІ місце, районний етап олімпіади з фізики (вч. Габрук Л.М.)

Карпенко Марія, 11 клас - ІІ місце, районний етап олімпіади з фізики (вч. Габрук Л.М.)

Яцюк Марина, 10 клас - ІІІ місце, районний етап олімпіади з історії. учасниця обласного етапу                        (вч. Кошенко Д.В.)

Яцюк Марина, 10 клас - ІІІ місце, районний етап олімпіади з комп'ютерних технологій (вч. Кошенко Д.В.)

Бридун Інна, 11 клас - ІІ місце, районний етап олімпіади з комп'ютерних технологій (вч. Кошенко Д.В.)

Карпенко Марія, 11 клас - ІІІ місце, районний етап конкурсу ім. Т.Шевченка (вч. Левенко Т.В.)

2014 / 2015 н.рік

Йосифів Антоній, 4 клас - ІІ місце, районна олімпіада з математики (вч. Котенко Н.В.)

Никонюк Ярослав, 4 клас, - ІІІ місце, районна олімпіада з української мови (вч. Котенко Н.В.)

Бридун Інна, 10 клас - І місце, районна олімпіада з інформаційних технологій (вч.Кошенко Д.В.)

Курячий Роман, 11 клас - І місце, районна олімпіада з  інформаційних технологій (вч.Кошенко Д.В.)

Онищук Сніжана, 10 клас - ІІІ місце, районна олімпіада з російської мови (вч. Бездітна Т.Л.)

Безпалько Леся, 11 клас - ІІІ місце, районна олімпіада з економіки (вч. Шкляр І.М.)

Михальська Сніжана, 8 клас - ІІІ місце, районна олімпіада з української мови та літератури (вч. Левенко Т.В.)

 Михальська Сніжана, 8 клас   - ІІІ місце, районний етап конкурсу ім. П.Яцика (вч. Левенко Т.В.)

 Демчик Юлія, 11 клас -  І місце, районна олімпіада з хімії (вч. Немировська Н.С.)

                                     ІІІ місце, районна олімпіада з історії (вч. Кошенко Д.В.)  

                                   - ІІІ місце, районний етап конкурсу ім. П.Яцика (вч. Яріш А.М.)

2013 / 2014 н. рік

Курячий Роман, 10 клас - ІІ місце, обласний етап олімпіади з інформаційних технологій (вч. Кошенко Д.В.)

Йосифів Антоній, 3 клас - І місце, районна олімпіада з математики (вч. Котенко Н.В.)

Гайлунь Наталія, 4 клас - ІІІ місце, районна олімпіада з української мови (вч. Мельник Л.О.)

Карпенко Марія, 9 клас - І місце, районна олімпіада з хімії,  (вч. Немировська Н.С.)

Демчик Юлія, 10 клас - ІІІ місце, районна олімпіада з правознавства (вч. Кошенко Д.В.)

Курячий Роман, 10 клас - І місце, районна олімпіада з інформаційних технологій (вч. Кошенко Д.В.)

2012 / 2013 н. рік

Демчик Юлія, 9 клас - ІІ місце, районна олімпіада з історії (вч. Кошенко Д.В.)

Яцюк Марина, 7 клас - ІІІ місце, районна олімпіада з української мови (вч. Яріш А.М.)

Карпенко Марія, 8 клас - ІІІ місце, районна олімпіада з української мови (вч. Левенко Т.В.)

2011 / 2012 н. рік

Демчик Юлія, 8 клас - ІІІ місце, районна олімпіада з історії (вч. Кошенко Д.В.)

2010 / 2011 н. рік

Демчик Юлія, 7 клас - ІІІ місце, конкурс ім.П.Яцика, районний етап (вч. Яріш А.М.)

Карпенко Марія, 6 клас - ІІІ місце, районна олімпіада з англійської мови (вч. Карпенко В.О.)

Логін: *

Пароль: *